Cfarë të bësh në Korrik

në Tiranë

Learn More

Qytet shumëngjyrësh

me arkitekturë mikse

Learn More

Histori e pasur

i lashtë dhe modern

Learn More

Të bekuar nga natyra

male, lumenj dhe liqene

Learn More

Tolerancë fetare

qytet mikpritës për të gjithë

Learn More

Ushqim i shijshem

Cmime te arsyeshme

Learn More

Jeta e natës

ngjarje të paharrueshme

Learn More

Më Të rejat

n'Tiranë

Nuk është e lehtë të përshkruash Tiranën me pak fjalë. Përshkrimet si një qytet i gjallë, me ngjyra janë thjesht shprehje për të dhënë idenë e kulturës, pasionit dhe optimizmit që ndihet ne qytetin tonë. Teksa vizitoni një nga atraksionet, muzeumet, kështjellat përreth, apo klubet e natës dhe baret në pjeset më moderne të qytetit, lejoni që t’ju perfshijë emocioni dhe kënaqësia që ju pret në Tiranë. Shpresojmë që të kaloni një kohë të mrekullueshme në kryeqytetin e Shqipërisë, në Tiranë.

Më shumë

Të Rekomanduara

Galeria e Artit Tirane

Galeria e Arteve Gat-Tirana është një Galeri Arti e qytetit të Tiranës, e hapur…

rr. Kavajes, Tirane

Rr. Kavajes

Çfarë të bësh në Kashar

Jo larg qendrës së Tiranës gjendet Kashari, i cili shtrihet në të dy anët…

Buses to Kashar depart from city center behind the Opera

Tur me biçikletë në Farkë

Ky tur me biçikletë do t’ju prezantojë me liqenin e Farkës dhe rajonin e…

Myslym Shyri Tirana

Tur me biçikletë në Tiranë

Tur me biçikletë në Tiranë Ky tur me bicikletë do t’ju prezantojë me qytetin…

Tirana, Rr Myslym Shyri

Tur vere dhe rakie në Tiranë

Ne do ju cojme ne nje tur ku do mesoni pikerisht per historine e…

Gjokaj Tirana

Pallati i Brigadave Tirane

Parku Mbretëror është një magji më vete, me skulptura mitologjike nëpër kopshte, sipas stilit…

Rruga e Elbasanit 58, Tirana 1019, Albania

Berat- Tirana tur ditor

Berati është një destinacion i jashtëzakonshëm në Shqipëri, një qytet i UNESCO-s vetëm 2…

Berat, Albania

Shpella e Pëllumbasit- tur në grup

Eksploroni mrekullitë natyrore dhe rëndësinë arkeologjike të Shpellës së Pëllumbasit, vendbanimi më i lashte…

Pellumbas Village Tirana