Whats new in Tirana, Events in Tirana

në Tiranë

Nuk është e lehtë të përshkruash Tiranën me pak fjalë. Përshkrimet si një ‘qytet i gjallë’, ‘me ngjyra’ janë thjesht shprehje për të dhënë idenë e kulturës, pasionit dhe optimizmit që ndihet në qytetin tonë. Teksa vizitoni një nga atraksionet, muzeumet, kështjellat përreth, apo klubet e natës dhe baret në pjesët më moderne të qytetit, lejoni që t’ju përfshijë emocioni dhe kënaqësia që ju pret në Tiranë. Shpresojmë që të kaloni një kohë të mrekullueshme në kryeqytetin e Shqipërisë, në Tiranë.

Visit Tirana, Tirana travel guide, Skanderbeg Monument and Square in Tirana, The Pyramid in Tirana

Atraksione

Shumë Atraksione, Eksperiencë Unike

Më tepër
Tirana restaurants

Bare & Restorante

Ushqim i shijshëm, çmime të arsyeshme

Më tepër
Events in Tirana, Visit Tirana, Tirana travel guide

Evente në Tiranë

Dua Lipa, Bebe Rexha performuan këtu

Më tepër
Tirana city tours, Explore Tirana

Ture në Tiranë

Tirana në 24 orë

Më tepër

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies