Restorante ne Tirane

Ushqimi në Shqipëri është unik dhe i shijshëm. Është diçka mes kuzhinës greke, turke dhe italiane, por me aromë tradicionale shqiptare.

Restorant dhe Piceri Veranda është një nga restorantet më të këndshëm në Tiranë i ndodhur në Qendrën Teg. Kushdo është i mirëpritur në restorantin Veranda dhe kushdo e gjen veten. Qoftë një çift i dashuruar me ...

Më tepër

Nëse jeni pranë Sheshit Nënë Tereza, ju sugjerojmë Terra Restaurant i Marriott Hotel Tirana. Pavarësisht nga emri në këtë restorant do ndiheni në qiellin e shtatë, duke filluar që në hyrje ku mirëpiteni jo vetëm nga stafi i përpiktë ...

Më tepër

Amo Sushi restoranti më i ri Aziatik në kryeqytet me formulën “All you can eat”. Për ju qe nuk e dini çfarë është kjo formulë, po e shpjegojmë shumë thjeshtë: porosit të gjithë pjatat të cilat dëshiron të ...

Më tepër

Ushqimi eshte pjese shume e rendesishme ne jeten tone. Prandaj ne ju sugjerojme me te miren kur flasim per restorante me gatim te mire dhe servis te shkelqyer. Pikerisht ne Habitat Hotel ndodhet Habitat Restorant me nje menu ta larmishme, te specializuar ne kuzhinen italiane dhe ushqimet e tyre detare. ...

Më tepër

Ushqim i shijshëm me pamje mahnitëse, kështu mund t’a përshkruajmë Ballkonin e Dajtit, i cili gjendet në Malin e Dajtit, ku ju mund të shkoni nëpëmjetë teleferikut “ Dajti Ekspres”. Restoranti është mjaft i këndshëm ...

Më tepër

Buy Tirana Album online, visit Tirana

 

 

Albania Holidays tours

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies