Ballkoni i Dajtit

 • Drekë apo darkë me një pamje spektakolare te Tiranes

  Kështu mund ta përshkruajmë restorantin Ballkoni i Dajtit, i vendosur në majën e malit të Dajtit. Është ndalesa e fundit e teleferikut “Dajti Ekspres”.

  Restoranti ofron një ambient komod ku mund të darkoni dhe të shijoni një pamje fantastike mbi Tiranën. Nga atje, ju keni qytetin në pëllëmbë të dorës. Kuzhina tradicionale dhe mesdhetare ofrohet këtu me një shumëllojshmëri zgjedhjesh. Restoranti është elegant, modern, komod, shumë i ngrohtë dhe tërheqës për klientët.

  Nëse vizitoni Tiranën, mos e humbisni Ballkoni Dajtit!

  +3550696084599

  https://www.instagram.com/dajtiekspres/

  http://www.ballkonidajtit.com/

  marketing@dajtiekspres.com

  E hene deri te Diele  09:00am-19:00pm
  Te marten mbyllur

  Subscribe to our Newsletter!