Hotele ne Tirane

Tirana ofron një numër shumë të madh hotelesh që nga më të lirët deri te ato luksozët të cilat i përshtaten stilit të gjithsecilit. Shumica janë hotele të vegjël me rreth 20-30 dhoma, ku më i madhi është Plazza Hotel me 190 dhoma, Hotel Tirana me 170 dhoma, Sheratoni me 151 dhoma, Rogneri me 136 dhoma. Në shumicën e tyre do gjeni standarde ndërkombëtare, komoditet dhe rehati. Ne kemi përzgjedhur disa prej tyre dhe jua rekomandojmë si hotelet me shërbimin më të mirë në Tiranë. 

Hotel Metro, është hoteli më i ri në Tiranë, një vendi ideal për udhëtimin tuaj. Modern, i rehatshëm, i dizenjuar bukur. Ndodhet në zemër të kryeqytetit, në zonën e famshme të Bllokut. Nga pozicioni mjaft i privilegjuar, çdo ...

Më tepër

Elite Palace është një hotel i konceptuar në mënyrë të atillë që të shërbejë si një qendër relaksi dhe jo thjeshtë një hotel për të kaluar natën. Ndodhet vetëm 12 minuta alrg qendrës së Tiranës ...

Më tepër

Theranda Tiranë është një hotel elegant në një pozicion qendror, vetëm pak minuta larg zonës së bllokut qendrës argëtuese të Tiranës, kryeqytetit shqiptar, por i izoluar nga zhurmat e tij. Dhomat dhe banjot janë moderne, të stiluara ...

Më tepër

Nëse doni të keni pamjet më të mira nga qyteti i Tiranës, atëherë zgjedhja e duhur është Hoteli Dajti Tower Belvedere. Hoteli ndodhet në një zonë turistike të Parkut Kombëtar të Malit të Dajtit. Përveç panoramës ...

Më tepër

Hoteli luksoz me 4 yje ndodhet në rrugën e Durrësit, në zonën e njohur si Blloku Ambasadave fare pranë qendrës së Tiranës, dhe është mjaft i lehtë për t’u gjetur për shkak të arkitekturës unike. Hoteli është ...

Më tepër

Eshtë hoteli me vendodhjen më të mirë në qytet dhe hoteli i parë në Shqipëri i ndërtuar sipas standarteve ndërkombëtare, i pozicionuar në bulevardin kryesor “Dëshmorët e Kombit”, në zemër të Tiranës. Mikpritja ...

Më tepër

Hotel The Plaza Tirana është një hotel elegant dhe luksoz, i cili ndodhet pranë qendrës së Tiranës. 190 dhomat e hotelit kanë një dizajn modern minimalist, dhoma shumë të pastra, të rehatshme, me pamje gjithëpërfshirës të ...

Më tepër

Tirana Internacional Hotel & Conference Centre është Hotelidhe Qendra e Konferencave” e vetme, më e madhe dhe më prestigjoze në Shqipëri, i pozicionuar në Sheshin Qëndror të Tiranës. Hotel me 4 yje qe ofron luks dhe sherbim te personalizuar ...

Më tepër

Nëse jeni duke kërkuar për një kohë të mrekullueshme, në një nga zonat turistike më prestigjioze dhe më emocionuese të qytetit ju e keni gjetur atë!Hotel Elysee ka një reputacion të shkëlqyer për rehati, luks, pastërti, ...

Më tepër

Hotel BoutiqueLAS është një vend shumë i mirë për të qëndruar në Tiranë. Ndodhet vetë 20 minuta nga Sheshi Skëndrbej. Hoteli disponon dhoma të rehatshme ku disa prej tyre me pamje nga kopshti me lule.

Më tepër

The five-star Mak Albania Hotel is located in a shopping and entertainment complex in the heart of Tirana. A fitness centre, 2 swimming pools, a piano bar and a restaurant are all at guests’ disposal. Luxurious, airy rooms and suites fitted with deep-stained hardwood floors offer air conditioning, ...

Më tepër

Ndërtesë klasike me 7 kate, që mrekullon gjithkend me pamjen pompoze por që ofron rehatine e deshiruar. Hoteli ofron menu cilesore, dhoma reklaksuese dhe mjedise te tjera si salle konferencash apo taverne. Strategjikisht i vendosur në zemër të qytetit në zonat ...

Më tepër

Ndodhet në kryqëzimin e rruges G W Bush me bulevardin Zhan D'Ark. Monarc hotel është sinonim i sofistikimit, elegancës dhe luksit. Eshtë dizenjuar per t'u ndjerë më shumë si në një rezidencë moderne private sesa si një hotel. Monarc krenohet ...

Më tepër

Hoteli The Rooms ekskluzivisht me 4 yje eshte hoteli me i ri dhe me vendodhjen me prestigjoze ne Tirane. Afersia me parkun, liqenin dhe me vendin ku ai eshte i vendosur, brenda Qendres Wellness Nobis, kontribojne per ti dhene Hotelit "THE ROOMS" nje shkelqim ekskluziv. Hoteli ndodhet ne rrugen Sami Frasheri, ...

Më tepër

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i vetmi oaz i gjelbëruar për ju që doni të pushoni pas një dite të lodhshme pune apo udhëtimi të gjatë. Do të kuptoni që i keni shpëtuar rutinës, ...

Më tepër

Hotel Restaurant Butik Gloria ndodhet prane qendres se Tiranes, kryeqytetin te Shqiperise.Dhomat kanë dizajn unik duke u dhene relaks dhe qetesi. Mobiljet dhe krevati jane te teknologjis se fundit duke ju ofruar përvojen me te mire te gjumit. TV Plazma, Ajer te kondicionuar, kasaforte, tel ...

Më tepër

theranda-hotel

 

Hotel Colosseo Tirana Albania

 

Dajti ekspres