Hotel Habitat në Tiranë- Visit Tirana

 • Nëse jeni duke kërkuar për një qëndrim të rehatshëm pranë qendrës së Tiranës, Hotel Habitat mirëpret turistë që nga viti 2021.

  Është vetëm 2.2 km nga Sheshi Skënderbej, i vendosur në një zonë të këndshme të Tiranës. Dhomat moderne kanë një garderobë, kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, ballkon dhe një banjo private me bidet.

  Habitat Hotel Tirana ofron akomodim, restorant, parkim privat falas, bar dhe tarracë.

  Ndër sherbimet e këtij hoteli, janë recepsioni 24-orësh dhe shërbimi në dhomë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka dhoma familjare.

  Mengjesi eshte shume I pasur dhe ofrohet ne forme bufeje per te gjithe klientet. Stafi eshte fantastic dhe gjithnje ne sherbim te klientit.

  Rr. Kavajes, Kompleksi Delijorgji

  +0696055050

  https://habitathotel.al/

  Subscribe to our Newsletter!