Marriott Hotel në Tiranë- Visit Tirana

 • I projektuar me hijeshi në zemër të qytetit të Tiranës me një vendndodhje unike me pamje nga kompleksi shumefunksional i Arenës Kombëtare dhe një zonë tregtare kozmopolite, Tirana Marriott Hotel ofron experience te pasur për klientet e biznesit dhe ata qe duan te argetohen. Hoteli ofron pamje të jashtëzakonshme dhe mjedis te brendshem modern, me dhomave dhe suita komode me shtrat të rehatshëm dhe facilitate te teknologjise se fundit.

  M Club, hapësira juaj ekskluzive për t’u tërrelaksuar.  Momente të paharrueshme në Restorant “Terra” me shije mesdhetare, si dhe shembuj të sofistikuar të kuzhinës tradicionale shqiptare.

  Rifreskohu me një koktejl në The Great Room, ose shijo komoditetin e shërbimit 24-orësh në dhomë. Riperteri mendjen dhe trupin me një stërvitje në palestër. Meet@Marriott, zgjedhja perfekte për takime të suksesshme nga teknologjia më e fundit.

  Shërbim i pashembullt nga planifikuesit e eventeve dhe dasmave në hotel për t’ju bërë të shkëlqeni në mënyrën më të mirë tuajën. Cilado qoftë arsyeja e vizitës suaj, ne e dimë se do t’ju pëlqejë qëndrimi juaj në pronën tonë

  Tags:

  Sheshi Italia, Tirana, Albania

  +355698050502

  https://www.facebook.com/tiranamarriotthotel/?modal=focused_switcher_dialog

  https://www.instagram.com/marriotttirana/

  https://www.marriott.com/en-us/hotels/tiamc-tirana-marriott/overview/

  Subscribe to our Newsletter!