Takime Biznesi

Tirana është bërë një qendër kryesore për takimet dhe konferencat në rajon. Disa kompani vendase kanë krijuar hapësira dhe dhoma konferencash për të akomoduar dhe organizuar evente të ndryshme të bizneseve me standarde të larta.

Tirana International Hotel& Conference Centre, është qëndra më e madhe e Konferencave në Shqipëri, si dhe destinacioni perfekt për të mirëpritur takimin, konferencën apo eventin tuaj. 15 salla konferencash multifuksionale në një hapësirë ...

Më tepër

Hotel Rogner në Tiranë është një hotel i dekoruar mjaft bukur dheështë mjaft i frekuentuar nga të huajt që vizitojnë Shqipërinë, kryesisht nga njerez të biznesit dhe njerëz Vip. Hoteli ka një sallë konferencash që nxë ...

Më tepër

Për evente më të mëdha Tirana Expo Center është vendi i duhur. Ndodhet në periferi të qytetit dhe ofron një sërë sallash shumë funksionale. Nëse planifikoni një panair tregtar, forum, konferencë etj ky është vendi më ...

Më tepër

Tirana Business Park është investimi më i madh privat në pasuri të patundshme në Shqipëri i ndertuar nga Grupi Lindner, dhe ndodhet në bashkinë e Vorës, pranë Aeroprtit Nënë Tereza. Një investim që ka tre E: eksperiencë, ...

Më tepër

 

Editor's choice

 

 

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies