Ushqim i shpejtë

Nëse nuk keni kohë të uleni në një restorant në Tiranë, mos u shqetësoni. Ka shumë qoshe ku mund të hani fast food në Tiranë, të cilët shërbejnë ushqime të shijshme: sufflaqe, pite, qebab, byrek, sanduiç, pica, sallatëra të ndryshme etj. Shija është fantastike. 

Gjiro Kamara është një nga ato vende e duhura kur do të mbushësh stomakun me ushqim të shijshëm e të shpejtë pas një mbrëmje të gjatë feste, por gjithashtu edhe gjatë ditës. Një gjë është e sigurt që fast ...

Më tepër

Big Bite nuk është vetëm një fast food, por është një fast food me një ambient të ngrohtë dhe familiar, i cili ofron një varitet të gjerë të ushqimeve të shpejta. Nëse keni uri dhe ndiheni pak dembel për të dal, ...

Më tepër

Goody’s Burger House mund të përshkruhet në një fjali si: Hani burgera të shijshëm në një ambient të rehatshëm. Ky është një fast food tipik me menu të shkëlqyër dhe ushqim cilësor. Këtu do të gjeni një ...

Më tepër

 

Editor's choice

 

 

gif_img

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies