Alban Skenderaj- Koncert ne Air Albania

Alban Skënderaj do të mbajë një koncert në stadiumin “Air Albania”, që do të titullohet “Motiv i jetës time” dhe që përshkruan jo vetëm një nga hitet e tij më të mëdha, jo vetëm 20 vitet në skenë, por edhe gjithë rrugëtimin në muzikë.

Skënderaj eshte nga kengetaret me te preferuar shqiptare, i cili do na dhurooje shfaqje spektakolare më 6 qershor.

Këngëtari bëhet kështu i dyti që do të mbajë një koncert në “Air Albania”, pas Elvana Gjatës vitin e shkuar, ndërsa premton edhe ai një super shfaqje.

Stadium Air Albania

06/06/2024 – 06/06/2024

19:00

Subscribe to our Newsletter!