Vox Palace Bouzoukia Live- Tirane

 • Vox Palace Bouzoukia Live

  Klub nate, muzike dhe disko.
  Me artistet me te njohur vendas dhe te huaj. Cdo te premte, te shtune e te diele ne ftojme artiste te ndryshem, qe ju sjellin nje atmosfere te jashtezakonshme
  Duke nisur nga ora 11.00 e darkes dhe deri ne oret e para te mengjesit. Argetim, muzike, koktejl.

  Rr. Kavajes

  ++355 69 20 98 870

  https://www.instagram.com/voxpalacebouzoukia/

  Subscribe to our Newsletter!