location_category: Te hash & te pish

 • Restorant Terra

  24/02/2024
  Nëse jeni pranë Sheshit Nënë Tereza, ju sugjerojmë Terra Restaurant i Marriott Hotel Tirana. Pavarësisht nga emri në këtë restorant…
 • Veranda Bar

  24/02/2024
  Veranda Bar është pjesë e restorantit Veranda në qendrën TEG në Tiranë. Bari ofron nga pijet e freskëta deri tek…
 • Folie Terrace Club

  20/02/2024
  Nëse të pëlqen të festosh në klubet e natës, ky është vendi më i mirë. Klubi Folie ka një system…
 • Mon Cheri

  20/02/2024
  Mon Cheri “E bërë për t’u shijuar”. Vetë fjala Mon Cheri në frengjisht, transmeton pozitivitet, dashuri, harmoni dhe këto vlera…
 • Sophie Café

  20/02/2024
  Sophie Cafe është një dyqan kafeje ku mund të gjeni pije të ndryshme të ngrohta dhe të ftohta, të gjitha…
 • Piceria Turtle në Tiranë

  20/02/2024
  Piceria Turtle në Tiranë. Veçantia e gatimeve tona nuk qëndron vetem tek porcionet e ndryshme qe mund t’iu ofrojmë, por…
 • Pastiçeri Reka në Tiranë

  20/02/2024
  Pastiçeri Reka në Tiranë. Vendi më i ëmbël në Tiranë! Traditë gati shekullore dhe  shije unike! 
 • Komiteti Bar në Tiranë

  20/02/2024
  Komiteti Bar ne Tirane, Kjo është e para bar kafe e mobiluar me objekte muzeale, të kohës së komunizmit
 • Restoranti dhe Piceria Veranda

  20/02/2024
  Restoranti dhe Piceria Veranda, një nga restorantet më të mira në Tiranë. Ndodhet brenda qendres tregtare Teg (Tirana East Gate)