Hostele në Tiranë

Hostelet janë  një mundësi shumë e mirë për udhëtarët e rinj që duan të shkëmbejnë eksperiencë dhe të jenë në shoqëri të mirë. Tirana nuk është qytet i shtrenjtë, dhe hostelet e shumta ofrojnë një akomodim shumë ekonomik dhe ju mundësojnë që ta shijoni qytetin. Ja disa nga rekomandimet tona që mendojmë se do ju përshtaten nevojave tuaja.

Hosteli Tirana Backpacker ndodhet në një vilë të bukur 100 vjecare të stilit italian. Në zonën me ngjyra të Tiranës, prapa Kishës Katolike dhe Xhamisë te Rruga e Kavajës, ky hostel pozicionohet në fillim të rrugës Rruga e Bogdanëve ...

Më tepër

Ky hostel ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 10 minuta larg qendrës kryesore dhe shumë afër stacioneve të autobusit. Atraksionet kryesore ë Tiranës janë vetëm pak minuta larg. Nëse do qëndroni në këtë hostel, do ...

Më tepër

Hostel Milingonaështë një hostel i këndshëm i menaxhuar nga një ekip mikpritësish shqiptarë. Mëngjesiështë gjithnjë i përfshirë dhe ka kafe, buke, recel, gjalp, si në kohët e dikurshme. Hosteli ndodhet prapa Ministrisë ...

Më tepër

Ne hostelin Zig Zag, turistët me buxhet të ulët mund të shijojnë një shtrat të rehatshëm, dush, dhe një mjedis shumë mikpritës. Zona rreth hostelit është shumë e sigurt. Në këtëhostel do gjeni një kopësht të ...

Më tepër

Miqtë në këtë hostel ndihen shumë të clodhur nga udhëtimi, pasi stafi i bën të ndihen si në shtëpi. Kjo pronë ndodhet në një nga rrugët e famshme të njohur si Tirana e Re. Distanca nga qendra e qytetitështë 1.9 ...

Më tepër

 
gif_img

 

 

Hotel Colosseo Tirana Albania

 

Dajti ekspres

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies