Apartamente ne Tirane

Nëse ju doni të qëndroni më gjatë në Tiranë, më shumë se një muaj, ju mund të merrni me qera një apartament që është i lehtë për t'u gjetur. Ka një numër agjencish pasurish të patundshme, me shumë opsione për të blere apo marrë me qera apartamente në Tiranë. Agjencitë e pasurive të paluajtshme në Tiranë ju ndihmojnë të gjeni gjithashtu një tokë ku mund të investoni diku në qytet. 

Rent From Locals eshte platforma me e re ne internet, qe lehteson dhenien me qira ditore te makinave ose apartamenteve. Eshte konceptuar per te krijuar nje treg te hapur qiradhenie, ku kushdo mund te japi ose te marri me qira, makina ose apartamente. Aktualisht ka nje koleksion te gjere makinash te shumellojshme ...

Më tepër

 

Editor's choice

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies