Marriott Hotel Tirana

I projektuar me hijeshi në qendër të qytetit të Tiranës me një vendndodhje unike me pamje nga kompleksi shumëfunksional i Arenës Kombëtare dhe një zonë tregtare kozmopolite, Tirana Marriott Hotel ofron eksperienca relaksuese për mysafirët e biznesit dhe kohës së lirë, të ngritur me pamje të jashtëzakonshme dhe brendësi të sofistikuar të dhomave dhe suita me shtrat të rehatshëm dhe vende pune moderne.

M Club, hapësira juaj ekskluzive për t'u tërhequr dhe rimbushur. Momente të paharrueshme në Restorant "Terra" me shije mesdhetare dhe të Lindjes së Mesme, si dhe shembuj të sofistikuar të kuzhinës tradicionale shqiptare. Rifreskohu me një pije në The Great Room, ose shijo komoditetin e shërbimit 24-orësh në dhomë.

Rienergjizo mendjen dhe trupin me një stërvitje në palestër. Meet@Marriott, zgjedhja perfekte për takime të plotësuara nga teknologjia më e fundit. Shërbim i pashembullt nga planifikuesit e certifikuar të dasmave në hotel për t'ju bërë të shkëlqeni në mënyrën më të mirë tuajën. Cilado qoftë arsyeja e vizitës suaj, ne e dimë se do t'ju pëlqejë qëndrimi juaj në hotelin tonë.

Website: Tirana Marriott Hotel | Marriott Bonvoy
Instagram: Tirana Marriott Hotel (@marriotttirana) | Instagram
Facebook: Tirana Marriott Hotel | Facebook

 

Adresa: Sheshi Italia, Tirana, Albania

Tel:  +355 69 805 0502

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies