Hotel Habitat

  • > Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel
  • > Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel
  • > Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel
  • > Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel
  • > Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel
  • > Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel

Nëse po kërkoni të akomodoheni në një vend të rehatshëm por edhe modern që është afër qendrës së Tiranës, Hotel Habitat ofron dhoma të rehatshme, suita, teke, apo familjare. Hoteli ndodhet vetëm 2.2 km larg sheshit Skëndërbej dhe gjendet në një zonë të njohur si zona e pallatave “Delijorgji”. Dhomat moderne të hotelit janë të pajisura me dollapin, kasafortë, TV me ekran të sheshtë, ballkoni, tualet privat. Përvec hotelit, në katin e parë ndodhet bari dhe restoranti ku mund të shijoni gatimet mesdhetare. Mëngjesi kontinental dhe bufe ofrohen çdo mëngjes në katin e parë të hotelit.

Njëra nga suitat përfshin jacuzzi, dhomën e ndjenjës mjaft të bollshme për të kaluar një festë private me miqtë apo familjarë dhe një ambient kuzhine ku mund të gatuani.

 

TAGS: Hotel Habitat ne Tirane, Hotel Habitat ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel, Planifiko Viziten ne Tirane, Hotele ne Tirane, Boutique hotel Tirana, Hotelet me te mire ne Tirane, Dhoma Hoteli ne Tirane, Hotele afer qendres se Tiranes, Hotele Luksoze ne Tirane, akomodim ne Tirane, Hoteli me i mire ne Tirane, Dhoma hoteli ne qender te Tiranes, hotel ekonomik ne Tirane

Tel: 069 605 5050

Website: Habitat Hotel Tirana

E-mail: info@habitathotel.al 

Instagram: Habitat.hotel

Adresa: Rr. Kavajes, Kompleksi Delijorgji

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies