Hotel Unik

  • Hotel Unik ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel, Planifiko Viziten ne Tirane, Hotele ne Tirane
  • Hotel Unik ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel, Planifiko Viziten ne Tirane, Hotele ne Tirane

Unik është hoteli më i ri në Tiranë, i pozicionuar pranë kopshtit zoologjik, larg zhurmës dhe trafikut të mërzitshëm të kryeqytetit. Në të do të gjeni opsione të ndryshme qëndrimi duke filluar nga suitat e dizenjuara me vizion modern që ofrojne rehati, komoditet, privatësi, qetësi dhe një pamje tepër të këndshme nga zona më e dëshiruar e qytetit, Liqeni i Tiranës. Shërbimi i stafit të hotelit ju bën të ndiheni unik e të përkëdhelur deri në detajin më të vogël.
Përveç faciliteteve mbi parkimin, Wi-Fi, shërbimit të dedikuar do të keni mundësi të shijoni ushqimin special të Gambero Restorant. Çdo vakt që dëshironi mund të shërbehet në ambientet e dhomës ose të verandës.

TAGS: Hotel Unik ne Tirane, Hotel Unikne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel, Planifiko Viziten ne Tirane, Hotele ne Tirane, Boutique hotel Tirana, Hotelet me te mire ne Tirane, Dhoma Hoteli ne Tirane, Hotele ne liqenin e Tiranes, Hotele Luksoze ne Tirane, akomodim ne Tirane, Hoteli me i mire ne Tirane, Dhoma hoteli ne qender te Tiranes, hotel ekonomik ne Tirane

Adresa

Rruga Eduard Mano, afër kopshtit zoologjik, Tirane

Email

info@unikhotel.al

Nr. Telefonit

+355 69 258 8889

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies