Elite Palace Hotel

  • Elite Palace Hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane
  • Elite Palace Hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane
  • Elite Palace Hotel in Tirana, Best Hotels in Tirana, Hotels in Tirana Albania, Tirana Hotels,
  • Elite Palace Hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane
  • Elite Palace Hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane
  • Elite Palace Hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane
  • Elite Palace Hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane

Elite Palace është një hotel i konceptuar në mënyrë të atillë që të shërbejë si një qendër relaksi dhe jo thjeshtë një hotel për të kaluar natën. Ndodhet vetëm 12 minuta alrg qendrës së Tiranës dhe jo më shumë se 30 minuta nga aeroporti “Nënë Tereza”.

Elite Palace ndodhet në një pozicion strategjik në afrimitet me natyrën dhe pamjen panoramike të kryeqytetit. Vetëm pak metra larg ndodhet Liqeni i Farkës i konceptuar si parku i ardhshëm i kryeqytetit ku secili klient ka rastin të shëtisë në një ambient të qetë e të pastër për t’u relaksuar më pas në suitat plot hapesirë dhe pamje panoramike që nuk mund ta gjeni askund tjetër.

Për një relaksim total, Elite Palace ka një SPA të këndshme, ku shërbimet e të cilës si: jacuzzi dhe sauna janë të përfshira në çmimin e dhomave dhe nuk kërkojnë asnjë pagesë ekstra.

Qershia mbi tortë është dhe restoranti i tyre modern. Shefat e kuzhinës janë shumë të kujdesshëm në përzgjedhjen e produkteve BIO. Arti i gatimit duket qartë në çdo pjatë që serviret në restorantin e Elite Palace.

TAGS: Elite Palace hotel ne Tirane, hotelet me te mira ne Tirane, hotele dhe SPA ne Tirane, hotel luksoz ne Tirane, hotele per takime biznesi ne Tirane, Hotele ne Tirane Shqiperi, Tirane hotele, akomodim ne Tirane Shqiperi

Adresa: Rrruga Alajdin Frashëri

Tel: (+355 )067 605 0091 /0676050090

Web: https://elitepalace.al/

Email: info@elitepalace.al

Facebook: ElitePalace

Instagram: elite_palace

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies