Hotel Rogner Tirana

  • Hotel Rogner Tirane
  • Planifiko qendrimin tend ne Hotel Rogner
  • Hotel Rogner ne Tirane, Shqiperi

Eshtë hoteli me vendodhjen më të mirë në qytet dhe hoteli i parë në Shqipëri i ndërtuar sipas standarteve ndërkombëtare, i pozicionuar në bulevardin kryesor “Dëshmorët e Kombit”, në zemër të Tiranës.

Mikpritja dhe shërbimi, komoditeti dhe siguria bëjnë që hoteli të jetë vend takimi për elitën ekonomike, diplomatike dhe kulturore të Shqipërisë. Mikpritja dhe shërbimi, rehatia dhe siguria e bëjnë hotelin Rogner vendin më të perferuar për personalitetet më të larta të ekonomisë, diplomacisë dhe kulturës shqiptare.

Selia e Kuvendit, Presidenca, Kryeministria dhe shumë ambasada të rëndësishme ndodhen vetëm disa hapa larg hotelit. 178 dhomat e arreduara më së miri - 114 dhoma dopjo, 10 junior suita si dhe 14 suita ofrojnë komfort internacional dhe një pamje të mrekullueshme nga kopshti madhështor mesdhetar me pishinë ose nga bulevardi më i bukur i Tiranës.

TAGS: Rogner Hotel ne Tirane, Hotel Rogner ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Hotele biznesi ne Tirane, Hotelet me te mire ne Tirane, Dhoma Hoteli ne Tirane, Hotele ne qender te Tiranes, Hotele Luksoze ne Tirane, Suita hoteli ne Tirane, dhoma Hoteli ne Tirane, akomodim ne Tirane, Hoteli me i mire ne Tirane, Dhoma hoteli ne qender te Tiranes, hotel ekonomik ne Tirane

Adresa:

Hotel Rogner Tirane, Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Email

contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies