Hotel Colosseo ne Tirane

  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane
  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane
  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane
  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane
  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane
  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane
  • Colosseo Hotel Tirane, hotele ne Tirane

Hoteli luksoz me 4 yje ndodhet në rrugën e Durrësit, në zonën e njohur si Blloku Ambasadave fare pranë qendrës së Tiranës, dhe është mjaft i lehtë për t’u gjetur për shkak të arkitekturës unike. Hoteli është hapur dhe në Tiranë pas suksesit që ka patur hotel Colosseo në qytetin e Shkodrës. Interiori i hotelit ësjtë mjaft i këndshëm sa është e vështirë të rezistosh të shkrepësh ndonjë foto, pa përmendur pamjet e perëndimit të diellit nga ballkoni i hotelit. Mysafirët mund të kalojnë kohë dhe në barin e hotelit. Ëi-Fi falas në të gjithë hotelin, po ashtu do të gjeni dhe parking pa pagesë. Çdo dhomë është më ajër të kondicionuar dhe me televizorë me ekran të sheshtë. Disa nga dhomat kanë një hapësirë të dedikuar për personat që kanë nevojë të relaksohen pas një ditë të lodhshme. Këtu mund të shijoni një filxhan çaji ose kafe me pamje nga kopshti i hotelit ose nga qyteti. Nëse po kërkoni një qëndrim të këndshëm dhe luksoz në Tiranë, ky është vendi i duhur.

TAGS: Colosseo Hotel ne Tirana, Hotel Colosseo ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel, Planifiko Viziten ne Tirane, Hotele ne Tirane, Boutique hotel Tirana, Hotelet me te mire ne Tirane, Dhoma Hoteli ne Tirane, Hotele ne qender te Tiranes, Hotele Luksoze ne Tirane, akomodim ne Tirane, Hoteli me i mire ne Tirane, Dhoma hoteli ne qender te Tiranes, hotel ekonomik ne Tirane, Dhoma hoteli afer qendres se Tiranes

Adresa

Sheshi “ Adem Jashari”, Rr e Durresit

Email

info@hotelcolosseotirana.com

Tel

+355 (0)4 222 00 10

Mob

+355 (0) 692032666

Media Sociale

Facebook Hotel Colosseo

Instagram Hotel Colosseo

Twitter Hotel Colosseo

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies