Hotel Plaza

  • Hotele ne Tirane, The plaza tirana
  • The Plaza Tirana, Shqiperi
  • Shqiperi, the plaza Tirana
  • The plaza Tirana
  • Tirana, the Plaza

Hotel The Plaza Tirana është një hotel elegant dhe luksoz, i cili ndodhet pranë qendrës së Tiranës.

190 dhomat e hotelit kanë një dizajn modern minimalist, dhoma shumë të pastra, të rehatshme, me pamje gjithëpërfshirës të qytetit dhe maleve përreth. Dhe nëse ju mungon palestra juaj, mos u shqetësoni sepse te The Plaza Hotel ofrojnë palestër hapur 24 orë.

Nëse keni kaluar një ditë të keqe dhe jeni të rraskapitur atëherë shijoni spa-n e hotelit, një oas i projektuar bukur, dhe më pas relaksohuni në një xhakuzi me pamje nga qyteti. The Plaza Tirana është gjithashtu një vend i mirë për ata që pëlqejnë ushqimin: ata kanë tre restaurante-panevino-convivium dhe savor-ofrojnë gatime të shijshme për të gjitha shijet.

The Plaza Hotel është perfect për takimin e biznesit tuaj të radhës, me 8 dhoma takimi për biznese, ku kanë mundësi të akomodojnë deri në 350 të ftuar.

TAGS: Plaza Hotel ne Tirane, Hotel Plaza ne Tirane, Hotele ne Tirane, Tirana Hotele, Tirana Hotel, Planifiko Viziten ne Tirane

Adresa:

Rruga 28 Nëntori, Tirana, Albania

Email

contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies