Vila 3G hostel Tirana

  • Vila 3G hostel ne Tirane
  • Vila 3G Hostel Tirane Shqiperi

Miqtë në këtë hostel ndihen shumë të clodhur nga udhëtimi, pasi stafi i bën të ndihen si në shtëpi. Kjo pronë ndodhet në një nga rrugët e famshme të njohur si Tirana e Re. Distanca nga qendra e qytetit është 1.9 km. 

Hosteli ka shumë restorante, bare dhe kafene afër. Muzeu Kombëtar është 2 km larg. Parku i Liqenit është në distance 2.2 km larg. Dy nga linjat e autobusëve ndodhen pranë hostelit (Tirana  RE dhe Unaza).  

Ndërtesa është 3 katëshe dhe e ndërtuar në 1996. Në 2014, kati i trete u përshtat dhe funksionon si dublex, mjedis për fjetje. 

Hosteli përfshin një recepsion, 6 dhoma gjumi, 1 mjedis ngrenie për mëngjesin, dy tualete, ku dushi dhe tualeti janë të ndara dhe dy taranca. Dhomat kanë gjithë mobiljet e duhura. 

TAGS: Vila 3G hostel Tirana, Vila 3G Hostel ne Tirane, Hostel Vila 3G ne Tirane, Hostels ne Tirane, Tirana Hostele, Tirana Hostel, Planifiko Viziten ne Tirane

Adresa:

Rr. Sulejman Delvina, Vila 43/3, Tirana, Tirana, Albania

Email

contact@visit-tirana.com