Nje pakete ALL INCLUSIVE- Bar piceri dhe restorant Veranda

Qe nga emri qe ka te ben me kurioz per ta vizituar, bar restorant dhe piceri Veranda gjendet me dy lokacione te ndryshme ne pikat hyrese/dalese te Tiranes. Vendodhja e tyre e pare eshte pran qendres tregtare TEG ndersa vendodhja tyre tjeter eshte prane qendres tregtare QTU.
Per dike kur permend qendren tregtare mund ta mendojne si nje restorant te rendomt por qe te kuptosh se kush eshte restorant Veranda duhet vetem ta vizitosh .

Per disa te tjere kur permend qender tregtare dhe restorant aty prane jane te mendimit se po shkojne ne nje vend te ngjashem me parajsen sepse ku ka me mire dhe blerje neper dyqane dhe ushqime te mrekullueshme.

Por te vizitosh restorant Veranden eshte e tera nje kenaqesi dhe eksperience me vete.Me nje ambjent per familjar, te shoqeruar me kend lojerash per femijet , apo me kende speciale dhe te vecanta per cifte dhe jo vetem por edhe ambjent i pershtatshem per grupe shoqerore apo per dreka/darka pune . Nuk e di per juve por per mua kesaj i thone te kesh nje pakete all inclusive ne nje vend te vetem . Nje e vecante tjeter e ketij vendi jane dhe kokteilet e shijshme qe mund ti konsumojme ne nje pamje te mrekullueshme perendimi te cilin mund ta shijosh ne veranden e restorantit.

Ah per pak harrova … ne restorant veranda mund te shijoni picat e mrekullueshme dhe te shijshme te gatuara ne furre druri te cilat te lene mbrersat me te vecanta qe mund te keni provuar ndonjehere.

Me keto eksperienca te bukura dhe te shijshme mund tju them moton qe ata vete perdorin …
Po erdhe njëherë, do të duash të vish gjithmonë.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana)

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies