Fusha të reja tenisi në Parkun e Madh të Tiranës

Për të gjithë të apasionuarit pas sportit të tenisit, tashmë në Tiranë janë inaguruara fushat të reja tenisi në Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Parku i tenisit mban emrin e Perlat Voshtinës, një nga tenistët më të mirë shqiptar.

Fusha të reja tenisi ne Tirane

Hapësirat më të reja sportive janë totalisht funksionale, ndërsa mbi rregullat e përdorimit dhe rezervimit online mund të njiheni në faqen zyrtare të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë.

Fusha të reja tenisi ne Tirane

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies