10 fotot më të bukura të dimrit në Tiranë

Visit Tirana zhvilloi konkursin e 18-të të fotografisë në Instagram, #TiranaWinter2021. Konkursi qendroi i hapur për 3 muaj, nga Dhjetori 2020 deri në datë 28 shkurt 2021. Fotografë profesionistë dhe amator morën pjesë në konkurs me fotot e shkrepura gjatë stinës së dimrit në Tiranë. Mbi 400 postime me hashtag-un e konkursit tonë u përzgjodhën 10 foto më të mira.

Shihni galerinë më poshtë:

Arend Rrada

Andia Tafa

Duli Kasmi

Hysen Xhebexhiu

Ardis Hasa

Luljeta Mustafaj

Rozana Xhaferaj

Valter Zhara

Florjan Jaupani

Nertil Zhuri

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies