Fotot më të bukura të Tiranës në Qershor

Qershori ka qenë një muaj i nxehtë në Tiranë, por sërish i këndshëm gjatë pasditeve dhe netëve ku freskohej dhe sheshet dhe parqet e Tiranës mbusheshin me njerëz. Ne kemi zgjedhur fotot më të bukura të postuara këtë muaj nga ndjekësit tanë në Instagram.

Shijojini!

Perëndimi dielli nga mali i Dajtit

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

 

Liqeni i Bovillës

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Shëtitje me biçikletë rreth Liqenit të Fshatit Prush

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Kur freskohesh te shatërvanët e sheshit Skënderbej

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Yoga në Parkun e Madh të Tiranës

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Perëndimi dielli në lumin e Lanës

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Piknik buzë Liqenit të Tiranës

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Sezoni i lulekuqeve

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Visit Tirana (@visit_tirana) on

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies