10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

Prilli si muaji ku shpërtheu pranvera e vërtetë në Tiranë, ka qenë vërtetë i këndshëm. Ne kemi mbledhur 10 fotot më të bukura të postuara nga ndjekësit në Instagramin tonë @visit_tirana

Nga sheshi Skënderbej në një ditë me shi, pranvera në rrugët e Tiranës, perëndime dielli në liqen, dhe deri te fotot familjeve në park, shihni fotot më të bukura më poshtë.

1. @gentonuzi- Sheshi "Skenderbej" në një ditë me shi: 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

2. @hysen.xhebexhiu: pranverë në rrugët e Tiranës: 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

3. xhaferajarozana: Pranverë në Kalanë e Petrelës: 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

4. @gleniisa: Liqeni i Lepurit në Shëngjergj 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

5. @e.photography10: Eksplorimi në Lumin Erzen pas shiut. 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

6. @wheretfislena: Piknik në Parkun e Liqenit të Tiranës 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

7. @busracete: E diela familjare në Parkun Rinia

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

8. @my_favorite_albania: Artisti i rrugës duke performuar në Pedonalen “Murat Toptani”. 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

9. @edivata105: Perëndimi i diellit i pare nga maja e Piramidës së Tiranës.

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

10. @elvisbregu: Toleranca fetare në një foto 

10 fotot më të bukura të Prillit në Tiranë

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies