Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

7-8 Marsi janë dy ditë të rëndësishme që festohen shumë në Shqipëri. 7 Marsi, Festa e Mësuesit dhe 8 Marsi, Dita Ndërkombëtare e Gruas. Më poshtë ne kemi renditur disa oferta se si të festoni 7-8 Marsin në Tiranë.

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Dajti Ekspres

Oferta Përfshin: Transport falas me furgon deri në stacionin e teleferikut., Udhëtimi me Teleferik, Muzikë DJ, Dreka në Restorant Ballkoni Dajtit, Shorte me dhurata gjatë drekës.

Për rezervime 0672084471

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Hotel Theranda

Oferta për 7-8 marsin

Sallatë/antipastë, pjatë kryesore (mish), ëmbëlsira dhe fruta, të përfshira janë edhe pijet jo alkoolike. Do të ketë muzikë me DJ. Paketa është 1500 lekë për person. Për rezervime kontaktoni: +355 69 20 51531, reservations@therandahotel.com

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Hotel Colosseo

 

Në Hotel Colosseo mund të rezervoni ose drekë ose darkën, në numrin e telefonit 0692032666. Menu shumë e pasur dhe atmosferë e këndshme me DJ. Menuja 2900 Lek/personi 

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

Oferta nga Hotel Unik ne Tirane vjen për të gjithë ata që duan të kalojnë një natë ose dy, me pamje nga Liqeni. Oferta është 10% ulje për natë, nga data 2-9 mars.

Celebrate 7-8 March in Tirana

 

Gambero Gourmet ofron për të gjithë ju që doni menu të zgjedhur, toke apo deti, të festoni në këtë restorant me miqtë tuaj. Oferta për 7-8 marsin është si më poshtë 

Celebrate 7-8 March in Tirana

 

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies