Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

7-8 Marsi janë dy ditë të rëndësishme që festohen shumë në Shqipëri. 7 Marsi, Festa e Mësuesit dhe 8 Marsi, Dita Ndërkombëtare e Gruas. Më poshtë ne kemi renditur disa oferta se si të festoni 7-8 Marsin në Tiranë.

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Dajti Ekspres

Cmimi 2.500 Lek / Personi

Oferta Përfshin: Transport falas me furgon deri në stacionin e teleferikut., Udhëtimi me Teleferik, Muzikë DJ, Dreka në Restorant Ballkoni Dajtit, Shorte me dhurata gjatë drekës.

Për rezervime 0672084471

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Hotel Theranda

Oferta për 7-8 marsin

Sallatë/antipastë, pjatë kryesore (mish), ëmbëlsira dhe fruta, të përfshira janë edhe pijet jo alkoolike. Do të ketë muzikë me DJ. Paketa është 1500 lekë për person. Për rezervime kontaktoni: +355 69 20 51531, reservations@therandahotel.com

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Elite Palace

 

Restoranti i madh dhe bukur i Elite Palace është vendi i duhur nësë kërkoni atmosferën dhe ambientin e bukur në 7-8 Mars. Sallatë kolorite, tavë dheu, bërxolle viçi, biftek me patate , suffle me çokollatë. 1700 Lekë personi. Rezervoni: 0676050090

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Hotel Colosseo

 

Në Hotel Colosseo mund të rezervoni ose drekë ose darkën, në numrin e telefonit 0692032666. Menu shumë e pasur dhe atmosferë e këndshme me DJ.

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Season restaurant

Sallatë pranverore, perime zgare, penne, fileto pule, tortë dhe dy gota verë ose pije të tjera janë të përfshira në çmimin prej 2500 lekë/personi. Rezervoni: 069 47 50 814

Oferta per 7-8 Marsin në Tiranë

  • Uka Farm

Nëse doni të provoni diçka ndryshe, eksperiencë kulinarie nga ferma në tavolinë atëherë Uka Farm është vendi i duhur. Me rastin e 7-8 Marsit, Uka Farm suprizon me menun e pasur me: 3 lloje antipastash, byrek me tradicional, pulë me jufka, brinj qingji të zgarës, salsiçe derri të zgarës, ëmbëlsirë, dy gota verë ose pije të tjera, ujë dhe kafe. Të gjitha këto në vlerën e 2500 lekë personi.

Rezervoni: 067 203 9909

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

gif_img

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Theranda Hotel

Tropikal Resort