Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Dashuria ndihet në ajër sot në Ditën e Shën Valentinit në çdo rrugë të Tiranës. Buqeta me lule, zemra kudo, çifte të kapura për dore, tavolinat e bareve me trëndafila, kjo ishte Tirana sot.

Për me tëpër zogjve të dashurisë u shkëlqeu dhe koha për shëtitjet të gjata nga Parku i Liqenit, si dhe shëtitje me varka.

Shihni foto-galerinë më poshtë me disa foto pikante nga dita e sotme.

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Shën Valentini në Tiranë-foto galeri

Tirana ready for Saint Valentine Day

Nëse ende nuk keni vendosur ku të festoni, lexoni rekomandimet tona.

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies