Shpallen fituesit e #TiranaAutumn2017

Visit Tirana shpalli mbrëmjen e së premtes, në 15 Dhjetor Çmimet e konkursit #TiranaAutumn2017. Eventi i ceremonisë u organizua nga kompania Manderina Promotions produkt i të cilës është VisitTirana.

Në një ceremoni të ngrohtë dhe festive në mjediset e Hotel Theranda me të ftuar pjesëmarrësit e konkursit, u ndanë 10 çmime dhe certifikata mirënjohje.

Shpallen fituesit e Konkursit #TiranaAutumun2017

Konkursi #TiranaAutumn2017 u zhvillua për dy muaj në rrjetet sociale, Instagram, Facebook dhe Twitter, por fotot më të shumta ishin nga Instagrami ku pjesëmarrësit përdorën hashtagun #TiranaAutumn2017 në postimet e tyre me foto nga Tirana në vjeshtë. Gjatë konkursit u mblodhën 920 foto që tregonin vjeshtën në Tiranë. Fotot nga qyteti, liqeni, Dajti dhe fshatrat e Tiranës mbizotëronin në këtë konkurs. Pas një selektimi të kujdesshëm, u zgjidhën 10 foto finaliste, nga të cilat, 7 nga pjesëmarrësit në konkurs u vlerësuan me certifikata mirënjohje për kontributin e tyre dhe votat e marra, ndërsa si simbolikë iu dhurua nga një filxhan me logon e VisitTirana dhe mbishkrimin: fitues të #TiranaAutumn2017.

Shpallen fituesit e Konkursit #TiranaAutumun2017

Me mbështetjen e sponosorave të këtij konkursi u vlerësuan 3 fituesit kryesorë si më poshtë:

Çmimi i parë: Endi Bulku me foton nga mali i Dajtit. Fituesi i çmimit të parë do të ketë mundësinë të qendrojë një natë në hotelin më të ri dhe luksoz të Tiranës, në Hotel Colosseo.

 

Shpallen fituesit e Konkursit #TiranaAutumun2017

Çmimi i dytë: Arlind Rexhmataj me foton nga liqeni artificial i Tiranës. Fituesi i çmimit të dytë do të ketë këtë mundësinë të shijojë një darkë çift në një nga restorantet më speciale të Tiranës, në restorant Umami të Chef. Renato Mekolli.

Çmimi i tretë: Enea Mustafaraj me foton nga pedonalja e Tiranës. Fituesi i çmimit të tretë do të ketë mundësinë të provoj shërbimet si: sauna, trajtim hidratues fytyre, masazh relaksuese etj nga Lotus Wellness & SPA.

Shpallen fituesit e Konkursit #TiranaAutumun2017

Ndërsa pjesëmarrësit të cilët e vlerësuan me certifikata mirënjohje ishin: Alla Simacheva, Klaidi Bodinaku, Erisa Shaba, Klajdi Haxhari, Ardit Liçi, Lira Pipa dhe Fjorda Llukmani.

Visit Tirana do të prezantojë shumë shpejt dhe hapjen e konkursit #TiranaWinter2018

Shpallen fituesit e Konkursit #TiranaAutumun2017

Buy Tirana Album

Buy Tirana Album online, visit Tirana
Daytrips in Tirana

Cave of Pellumbas tour in Tirana
Communist Architecture tour in Tirana
Old Villas tour in Tirana
Tirana - Dajti Mountain Cable Car
Editor's choice

Tours to Albania

Hotel Colosseo Tirana Albania

Dajti ekspres

Easy Rent a Car

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies