Makina me qera ne Tirana

Rezervoni një makinë me qira nga kompanitë lider kombëtare dhe ndërkombëtare. Ka shumë kompani që ofrojnë mundësinë për të marrë online makinë me qira në Shqipëri. Kompani serioze ofrojnë çmime konkurruese dhe fleksibilitet. Kompani të cilat kanë lloje të ndryshme makinash ju ofrojnë juve, makinën që ju përshtatet për të eksploruar këtë vend fantastik. 

“ALBARENT” operon sot me mbi 300 automjete të kategorive të ndryshme, të gjitha operative (vetura, automjete nga ekonomike deri ne luksoze, automjete 4X4, automjete Pick-Up, automjete Hibride, automjete monovolum e minivan apo van, automjete minibus, automjete transporti e ...

Më tepër

Të kontakosh dhe të rezervosh makinë me qira tani është e lehte me “Easy Rent a Car Albania”. Ne jemi një kompani që operon në treg me eksperiencë 11-vjeçare në fushën e makinave me qira, me nje flotë me rreth 60 modele të ...

Më tepër

easy rent albania

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies