Qendra e Konferencave Tirana International

  • Tirana International Center
  • Takime Biznesi ne Tirana international Center
  • Tirana International Center ne Shqiperi

Tirana International Hotel & Conference Centre, është qëndra më e madhe e Konferencave në Shqipëri, si dhe destinacioni perfekt për të mirëpritur takimin, konferencën apo eventin tuaj. 15 salla konferencash multifuksionale në një hapësirë totale prej 3000 m2, të dizenjuara dhe arreduara me kujdes të veçantë ndaj detajeve, mundësojnë organizimin perfekt të çdo eventi.

Me kapacitet deri 2200 persona, të gjitha sallat kombinojnë funksionalitetin, stilin dhe teknologjinë më të fundit me shërbimin më të lartë e profesional. Pajisjet e teknologjisë së fundit, ato të përkthimit simultan deri në 8 gjuhë, kabinat e përkthimit të inkorporuara në sallat e mëdha si dhe kabinat e lëvizshme të çertifikuara sipas standarteve Europiane, e bëjnë Tirana International Hotel & Conference Centre, lider në organizimin e eventeve në Shqipëri.

Përdoret gjerësisht nga bizneset dhe korporatat në Tiranë.

TAGS: Qendra e Konferencave Tirana International, Qender Konferencash ne Tirane, Takime Biznesi ne Tirana, cfar te besh ne Tirane

Adresa:

Sheshi Skenderbej Nr.8, Tiranë

E-mail: contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies