Tirana Business Park

  • Tirana Business Park
  • Takime Biznesi, Tirana Business Park
  • Tirana Business Park, Albania
  • Tirana Business Park

 

Tirana Business Park është investimi më i madh privat në pasuri të patundshme në Shqipëri i ndertuar nga Grupi Lindner, dhe ndodhet në bashkinë e Vorës, pranë Aeroprtit Nënë Tereza.

Një investim që ka tre E: eksperiencë, ekspertizë, ekselencë. Është një ndërtim prej 220 000 metra katror sipërfaqe. Ka një dizajn unik dhe përbëhet nga 17 godinash, 15 ndërtesa zyrash, dy ambjente të mëdha parking dhe një sallë të madhe konferencash në katin e parë.

TAGS: Tirana Business Park ne Tirane, Takime Biznesi ne Tirana, cfar te besh ne Tirane

Adresa: 

Tirana Business Park

Autostrada Tirana- Durres

Afër Aeroportit Nënë Tereza

E-mail: contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies