Tirana Ring Center

  • Ring Center Tirane
  • Ring Tirana
  • Tirane Ring Center
  • Tirane Qendra Ring

Tirana Ring Center, është qendra tregtare më e madhe në Tiranë. RING është konceptuar me një stil modern arkitekturor sipas standarteve europiane, duke ofruar për klienët e saj një ambjent bashkëkohor për të kaluar kohën e lirë dhe për të shijuar eksperiencën e blerjeve dhe argëtimit.

E pozicionuar vetëm 5 minuta larg sheshit “Skënderbej”, në rrethrrotullimin e “Zogut të Zi”, RING është e vendosur në një pozicion strategjik brenda qytetit të Tiranës. Tirana Ring Center është e shtirë në një sipërfaqe totale ndërtimi prej 51 000 m2 prej të cilave 24 000 m2 sipërfaqe e qendrës tregtare. Klientët mund të gjejnë në RING mbi 70 marka ndërkombëtare, hipermarket, bar-kafene, restorant (me vetë shërbim), 4 kate parking nëntokësorë (mbi 500 vende parkimi), 4 200 m2 zyra, 50 apartamente dhe 2 vila banimi mbi qëndrën tregtare.

TAGS: Tirana Ring Center, Qendra Ring ne Shqiperi, Shopping ne Tirana, cfar te besh ne Tirane

Adresa:

Rr. Muhamet Gjollesha, Tirana Ring Center, Tiranë

E-mail: contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies