Rezidence dhe qender rehabilitimi

Turizmi shëndetësor po sheh rritje  ne Tirane dhe ne Shqiperi. Ne kemi staf mjekesor te kualifikuar, doktore dhe infermiere, por edhe spitale dhe klinika shume moderne qe perdorin teknologjine e fundit. Te huajt dhe turistet qe vijne ne Shqiperi mund te marrin nje sherbim shume cilesor me nje cmim konkurrues.

 

Nëse jeni në Tiranë për turizëm shëndetësor apo pushime, ekziston një vend që i përshtatet nevojave tuaja në Tiranë. D.O.R.A. Rezidenca, jo më larg se 5 km nga qendra e Tiranes, rrethuar nga qetësia e natyrës, është ...

Më tepër

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies