Rruga e Qershive

  • Kend Lojrash ne Tirane
  • Shtegu i qershive ne Tirane
  • Shtegu i qershive Tirane, Shqiperi
  • Rruga e qershive, Kend lojrash ne Tirane

Rruga e qershive, është parku më i ri i shtuar në Tiranë në qershor 2016, në festën e fëmijëve. Është një park modern, dhe për të gjitha moshat, me lojëra të ndryshme,sporte e argëtime.

Parku është një veper e Bashkisë së Tiranës e peruruar në 1 qershor 2016, ditën e fëmijeve. Ky park është dhe më popullori dhe më i mbipopulluari, pasi ai ndodhet në zemër të parkut të madh të Liqenit Artificial, ku është dhe vendi më relaksues për prindërit apo gjyshërit që dalin për të argëtuar fëmijët e tyre.

TAGS: Rruga e qershive ne Tirane, Parku Rruga e Qershive ne Tirane, Kende lojrash per femije ne Tirane, cfar te besh ne Tirane

Adresa:

"Shtegu i Qershive"

Brenda Parkut te Liqenit Artificial

Tirane

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies