Festivali i Tingujve të Kitarës në Tiranë

Guitar Sounds Festival është aktivitet që ka si synim përmirësimin e instrumentit të kitares në Shqipëri. Festivali do të mbahet për 3 ditë ku do të organizohen tre koncerte të ndryshme, nga tre artistë. Dita 1 (16 Shkurt): Drilon Çoçaj, në Teatrin e Metropolit,18:00 Dita 2 (17 Shkurt): Vendim Thaqi, në Telekom Store (ish-blloku), 18:00 Dita 3 (18 Shkurt): Jon Gjylaci, në Teatrin e Metropolit, 19:00

Për më shumë info: Guitar sounds Festival

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies