Ketrushët në ishull, në Teatrin Eksperimental Kujtim Spahivogli

“Ketrushët në ishull”, një shfaqje shumë argëtuese për moshat nga +3 -13 vjeç, ku aktrimi, kërcimi dhe muzika janë të shkrirë për të sjellë një performancë mbreslënëse për vogëlushët.

Teksti & regjia: Dajana Nenaj

Kostumografe: Sofi Kara

Skenograf : Beqo Nanaj

Koreografia: Almeda Hoxha

Aktorë: Ana Guçe, Françeska Hysi, Ina Morinaj, Xhuliano Brisku, Donald Shehu, Elidon Alikaj

Data 29 Janar-28 Shkurt

Ora 10:30

Vendi: Teatri Eksperimental “Kujtim Spahivogli”

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies