“Zgjohu, vëlla arush”, në Teatrin e Metropolit

“Zgjohu, vëlla arush”, vepra për fëmijë e shkruar nga Janet Stanford, vjen këtë fundjavë në Qendrën Kulturore Tirana (Teatri Metropol) me regji nga Suela Xhonuzi. Është një shfaqje interaktive me publikun, ku fëmijët spektator nuk do të ndjekin vetëm shfaqjen ulur në karrige, por do të bëhen pjesë e saj, bashkë me aktorët Klesta Shero dhe Ibrahim Selishta.

Data 11, 19, 25, 26 Shkurt Ora 11:00 Vendi: Teatri i Metropolit

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies