Udhëtim me biçikleta nëpër natyrën e Tiranës

E shtuna është dita perfekte për një udhëtim me biçikletë rreth naturës së Tiranës. Ecovolis është kompania që organizon këtë tur dhe fton të gjithë ata që pëlqejnë udhëtimin me biçikleta për një të shtunë ndryshe. Pikënisja është te Pallati i Kongreseve në orën 9:00. Pas mbërritjes në destinacion do të ketë një barbekju dhe më pas do të pastrojnë zonën dhe do të mbjellin nga një fidan për ta bërë një vend sa më të gjelbër.

Tarifa është 500 Lekë duke përfshirë: barbekjun, guidën dhe argëtimin

Për rezervime kontaktoni në cel: 0685675269

 Data: 21 Shkurt

Ora 9:00 am

Vendi: Pallati i Kongreseve

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies