Koncert per Vitin e Ri te Sheshi Nene Tereza

Koncert festiv për ardhjen e Vitit te Ri në sheshin Nënë Tereza në Tiranë, ku do të performojnë artistë të njohur shqiptarë nga diaspora. Të gjithë janë të mirëpritur të kalojnë momente të këndshme me muzikë të mirë dhe të presin spektaklin e fishekzjarreve me numërimin mbrapshtë tashmë të njohur në botë dhe ta presin Vitin e Ri me puthje dhe përqafime me të dashurit e tyre.

Data: 31/12/2016 Ora: 23:00 Vendi: Sheshi Nënë Tereza, Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies