Festival Latin te Reja ne diten e Rinise

Këtë të Enjte 8 Dhjetor, me rastin e Ditës së Rinisë  vjen tek Reja Festivali Latinme profesionistë nga “Latin Beat House” si dhe instruktorët e Zumbës: Ardian Shabani e Fatilda Smajlaj. Salsa, Bachata, Merengue, Zumba, por edhe plot rryma të tjera nga Dj Martyn Luca. Dhe për të ngrohur atmosferën nuk do të jetë vetëm muzika, por edhe vera e ngrohtë e ofruar nga “Vila Shehi”. Ju mirëpresim më 8 Dhjetor, ora  18:00 @ REJA!

Data: 8 Dhjetor 2016 Ora: 18:00 Vendi: Reja

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies