Perqafime falas ne Tirane

A keni dashur ndonjehere te shkembeni nje perqafim me nje te panjohur?Epo,kjo eshte dita!Ju mund te vini dhe ti bashkoheni ketij eventi ne te cilin do te shperndajme pozitivitet dhe dashuri me ane te perqafimeve.Secili prej jush mund te sjelle postera te ndryshem "Free Hugs" ose "Perqafime Falas".Gjate kesaj kohe do te levizim neper rruget e Tiranes ne menyre qe te mund te dhurojme sa me shume perqafime.Kete vit ndryshe nga nje vit me pare,pervec perqafimeve mund te dhuroni edhe ushqime ose veshmbathje per njerezit ne nevoje qe do te ndeshim gjate xhiros neper Tirane duke qene se jemi ne periudhe festash dhe cdokush meriton te ndjeje sadopak shpirtin e festave.

Data: 27 Dhjetor 2016 Ora: 5 pm-7 pm Vendi: Piramida

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies