Dajti N'Fest, 28 Nentor

Dajti N'fest, ne date 28 Nentor, organizohet nga Agjencia e Parqeve dhe Rekracionit, Bashkia Tirane, ne bashkepunim me fondacionin EDS.  Eventi fillon ne oren 09:00 deri ne agim. Do te jete nje dite e mbushur me aktivitete ne natyre, sporte te ndryshme, lojera, muzike live, teater per femije etj. Dhe eshte FALAS!  

Vendi: Parku Kombetar i Dajtit Ora: 09:00 Data: 28 Nentor 2016

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies