Tirana Street Food Festival

TSFF 2023 do te organizohet në datat 15-20 nëntor. Se bashku do te jemi në Sheshin Skënderbej duke shijuar ushqimet dhe kombinimet nga më të mirat. Ju mirëpresim me miqtë tuaj për 6 ditë rresht në Tirana Street Food Festival.
🗓️ 15-20 Nëntor 2023

🗓️ November 15-20, 2023
 Skanderbeg Square
Tirana

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies