AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA, edicioni i II-të

A ka jetë pa lëvizje? A ka ekonomi pa Automotorizim? A ka turizëm pa transport? A ka zhvillim pa sektorin automotiv?

 Automobilizmi, sot dhe nesër, historia dhe nostalgjia, na mbledhin në eventin më të shumëpritur të vitit për pasionin me rrota, UTOMOTIVE FAIR ALBANIA, edicioni i II-të!

Prodhues e përfaqësues të industrisë, shitës e konsumatorë, aktorë e protagonistë të mobilitetit, takohen në Tiranë në datat 26-29 Tetor 2023, Pallati i Kongreseve dhe Sheshet “Italia” e “Nënë Tereza”! Për ambiciet e risitë, politikat e teknologjinë, forumet e B2B, ekspozetë dhe aktivitetet motorsportive!

Bëhuni gati për adrenalinë garash në Kryeqytetin e Sporteve!

Festival of speed, Drift & Burnout Show, Dual Track Race me mjete elektrike, Supermoto, Tirana 24 Hours CrossCountry Endurance Rally Raid dhe për herë të parë… Tirana Grand Prix

 Retro e Supermakina, Edukim e Kulturë!

26-29 Tetor, 2023

Pallati i Kongreseve

Sheshi Italia, Sheshi Mother Teresa

www.automotivefairalbania.al

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies