Ceremonia e Cmimeve për TFF 2023

Ceremonia e ndarjes së cmimeve do të zhvillohet në 12 Shtator 2023.
Vendndodhja: Liqeni Artificial i Tiranës
Ora: 17:00
Ju mirëpresim!

Ku: Amfiteatri i Liqenit
Kur: 12 Shtator 2023, Ora: 17:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies