Alpha Show

Sot, në sheshin “Nënë Tereza”, ju pret Alpha Show, super koncerti i Noizyt! 

Ju pret një mbrëmje të paharrueshme! 

BILETAT E KONCERTIT “ALPHA2”
vivere.al

Ku: Sheshi Nënë Tereza
Kur: 4 gusht 2023

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies