Tirana Marathon

Koha te nisësh stërvitjen! Regjistrimet u hapën! 

Edicioni i 7-të i maratonës së Tiranës vjen në kryeqytet më 22 tetor 2023. Bëhu gati!

Ku: Sheshi Skenderbej
Kur: 22 Tetor

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies